15 małopolskich szkół weźmie udział w konkursie i powalczy o nową pracownię komputerową!

Centrum Serenada zaprosiło do rywalizacji w konkursie „Fabryka Pisanek” 15 małopolskich szkół. Jest o co walczyć, bo na zwycięzców czeka wyposażenie pracowni komputerowej oraz tablety.
„Fabryka Pisanek” to międzyszkolny konkurs, który ma za zadanie zachęcić dzieci do wspólnej zabawy, zdrowej rywalizacji, ale również podtrzymywać wielkanocne tradycje. Spośród wszystkich 50 nadesłanych prac, kapituła konkursowa wyłoniła 15 finalistów, którzy rozpoczną prawdziwą rywalizację o zwycięstwo.
Już 16 marca Plac Spotkań w krakowskim Centrum Serenada zamieni się w pracownię zdobienia ogromnych pisanek. Piętnaście drużyn będzie przyozdabiało i malowało przygotowane specjalnie na tę okazję 1,5 metrowe pisanki. Po zakończeniu dekorowania, każda pisanka zostanie przeniesiona do swojego ogródka w Centrum Serenada. Obok projektów znajdą się urny do głosowania. Od 17 do 23 marca będzie można oddawać głosy na najlepszy projekt poprzez formularze rozdawane w Centrum Serenadzie oraz w infopunkcie. To dzięki tym głosom, jedna ze szkół będzie miała szansę zdobyć fantastyczne nagrody. Warto włączyć się w akcję i wesprzeć tym samym najładniejszy projekt.
Finał konkursu odbędzie się 24 marca o godzinie 16.00. To właśnie wtedy każda ze szkół, które wzięły udział w konkursie dostanie pamiątkowy dyplom i upominek. Dla zwycięskiej szkoły przewidziana jest wyjątkowa nagroda – wyposażenie pracowni komputerowej ufundowane przez Centrum Serenada 15 notebooków. Dodatkowo każde z reprezentujących zwycięską szkołę dzieci, jak również opiekun grupy, otrzyma multimedialny tablet. Laureaci kolejnych dwóch miejsc również zostaną obdarowani wspaniałymi nagrodami: tablicą interaktywną i bogatym zestawem książek do biblioteki, a reprezentanci szkół otrzymają czytniki ebooków oraz głośniki bluetooth.
Ekspozycję będzie można oglądać w Centrum Serenada do 31 marca. Po zakończeniu akcji, pisanki zostaną przewiezione do wykonujących je szkół.

Poniższe szkoły biorą udział w konkursie:
1. Szkoła Podstawowa nr 38 w Krakowie
2. Szkoła Podstawowa nr 104 w Krakowie
3. Szkoła Podstawowa nr 156 w Krakowie
4. Szkoła Podstawowa nr 88 w Krakowie
5. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Noblistów Polskich w Krakowie
6. Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie
7. Szkoła Podstawowa nr 110 w Krakowie
8. Szkoła Podstawowa nr 40 w Krakowie
9. Szkoła Podstawowa Nr 164 w Krakowie
10. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 w Krakowie
11. Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 11 w Krakowie
12. Zespołu Placówek Oświatowych w Sieprawiu
13. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Krakowie
14. Szkoła Podstawowa w Chabówce
15. Szkoła Podstawowa im św. Franciszka z Asyżu w Poskwitowie

Akcja Wielka Babka na Wielkanoc
To nie koniec wielkanocnych wrażeń! Centrum Serenada postanowiło osłodzić swoim klientom te święta i już od 24 marca rozpocznie się akcja Wielka Babka na Wielkanoc. Za każde wydane 300 zł w Centrum Serenada, udokumentowane dwoma paragonami, klienci otrzymają wielką 2kg babkę wielkanocna od Cukierni Adamek.