Ciągniki kompaktowe Farmtrac – nowość w ofercie sklepu rolniczego TwojaZagroda.pl

Producent ciągników rolniczych Farmtrac powiększył ofertę o nową serię ciągników. Tym razem jest to seria urządzeń kompaktowych – małych i zwinnych, świetnie nadających się do prac w każdym gospodarstwie. Czy warto w nie zainwestować?

Seria ciągników kompaktowych składa się z modeli o mocy od 22 KM do 29 KM. Wszystkie maszyny zostały wyposażone w 3-cylindrowe silniki Mitsubishi o pojemności 1,3 l. Dodatkowo są one wyposażone w blokadę mechanizmu różnicowego, a maksymalny udźwig podnośnika wynosi 750 kg. Mają również wmontowaną pompę o wydajności 21 l/min.

W zależności od modelu ciągnik kompaktowy wyposażony jest w mechaniczną skrzynię biegów z liczbą przełożeń 9 na 3 lub hydrostatyczną skrzynię biegów z 3 zakresami przełożeń, co zapewnia prędkości dostosowane do zastosowania oraz łatwe przełączanie biegów.

Niewielkie gabaryty ciągników kompaktowych produkcji Farmtrac sprawiają, że sprawdzą się w sadownictwie, zastosowaniach komunalnych, ale też standardowych pracach w każdym gospodarstwie jak np. koszenie trawy. Mały promień skrętu to gwarancja wydajnej pracy w różnych warunkach.

Seria ciągników kompaktowych Farmtrac to m.in. nowoczesny projekt, który został opracowany m.in. przez projektantów Studia F.A. Porsche. Intensywny niebieski kolor połączony z czerwonymi elementami nadaje ciągnikom elegancki wygląd.

Wszystkie ciągniki kompaktowe marki Farmtrac są dostępne w ofercie sklepu rolniczego TwojaZagroda.pl z siedzibą w Sokółce.

– Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą ciągników kompaktowych Farmtrac. Jako jedyny oficjalny dealer Farmtrac na Podlasiu oferujemy pełną ofertę ciągników rolniczych tego producenta, darmową jazdę testową oraz prezentację ciągników. Wszystkim naszym klientom oferujemy także w pełni darmową usługę profesjonalnego wsparcia przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie zakupu ciągników i maszyn rolniczych – mówi przedstawiciel sklepu TwojaZagroda.pl

Koszt zakupu ciągników kompaktowych marki Farmtrac dostępnych w ofercie sklepu rolniczego TwojaZagroda.pl  waha się w granicach od 30 000 do 35 000 zł netto.