Comitor zaprasza na targi Warsaw Home

Między 3. a 6. października odbędą się biznesowe targi wnętrz Warsaw Home. Wydarzenie będzie miało miejsce w podwarszawskim Nadarzynie. Na targach, w roli wystawcy, pojawi się polska firma Comitor. Zaprezentuje tam produkty flagowych marek ze swojej oferty: Blanco, Novy, Küppersbusch. Dodatkową atrakcją będzie obecność szefa kuchni Aleksandra Barona, który przedstawi pokaz gotowania na żywo. 

Targi Warsaw Home to okazja do spotkania się przedsiębiorców, dystrybutorów i producentów z architektami, projektantami oraz osobami poszukującymi wyposażenia do biur, hoteli, restauracji, czy mieszkania. To też możliwość nawiązania relacji i dokładnego poznania nowych produktów oraz ich funkcji.  Comitor, jako dystrybutor urządzeń kuchennych klasy premium przedstawi na targach m. in. zlewozmywaki Blanco z eleganckiej kolekcji SteelArt i postindustrialnej Beton Style oraz produkty wykonane z materiału Silgranit, z ceramiki i ze stali nierdzewnej. Firma Blanco posiada w swojej ofercie szereg funkcjonalnych rozwiązań, jakie sprawdzą się w najróżniejszych typach przestrzeni. Dotyczy to również szerokiej gamy baterii. Wszelkie szczegóły i niestandardowe funkcje będzie można poznać na stoisku Comitora: hala D, nr stoiska D2.26. Znajdą się tam również produkty pionierskich, w dziedzinie wyposażenia kuchni, marek: Küppersbusch i Novy. Obecność Comitora na Warsaw Home uświetni pokaz gotowania na żywo, jaki zaprezentuje utalentowany szef kuchni Aleksander Baron.

Tegoroczna edycja targów Warsaw Home będzie czwartą z kolei. Powierzchnia wystawiennicza liczy aż 120 tysięcy metrów kwadratowych. Targi zostały podzielone na 5 stref: Selected Design, Selected Furniture, Deco, Kitchen & Dining, Interior Finish. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń tego rodzaju w Europie Środkowo-Wschodniej.

Source:newseria