Dołącz do Seifert Polska!

Firma podkreśla indywidualne podejście do Klientów, niezawodność oraz partnerską, długoletnią współpracę ze zleceniodawcami i kontrahentami. Najwyższą wartością dla Seifert Polska jest wysoka jakość oferowanych usług oraz rzetelna realizacja potrzeb Klienta.

Rozwój gospodarczy pozytywnie wpływa na rynek transportowy, co sprzyja pozyskiwaniu nowych Klientów oraz zwiększa zapotrzebowanie na poszerzenie zespołu. Spółka systematycznie poszukuje pracowników, co jest związane z dynamicznym rozwojem działalności.

Poszukujemy kandydatów, którzy cechują się samodzielnością, dobrą organizacją pracy i umiejętnością podejmowania decyzji. Wskazane jest doświadczenie oraz znajomość rynku transportowego i magazynowego, ale jesteśmy otwarci także na ludzi młodych, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Dużym atutem będzie znajomość języków obcych, w szczególności języka niemieckiego. Proponujemy pracę na stanowiskach w różnorodnych obszarach. Poszukujemy pracowników do magazynu, przedstawicieli handlowych, spedytorów międzynarodowych i krajowych. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz udział w różnorodnych projektach – podkreśla Joanna Wojtasiewicz, HR Generalist w Seifert Polska  Sp. z o.o.

Jako pracodawca Seifert Polska proponuje stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, oferuje także atrakcyjny pakiet socjalny. Dba o dobrą atmosferę w zespole oraz bezpieczeństwo pracy.

Osoby zainteresowane pracą w branży TSL zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Zobacz: http://www.seifert-magazyny.pl/oferty-pracy.html

Source:newseria