EAP115-Wall – bezprzewodowy punkt dostępowy

EAP115-Wall jest jednym z najlepiej ocenianych na rynku naściennych, bezprzewodowych punktów dostępowych. Optymalne rozmiary urządzenia powodują, że produkt można dopasować praktycznie do każdego pomieszczenia czy typu wnętrza.

 

Dlaczego warto zdecydować się na zakup produktu EAP115-Wall

 

EAP115-Wall jest przede wszystkim niezwykle prosty w instalacji, montujemy go w standardowej puszce elektrycznej. Wystarczy bowiem w pierwszej kolejności zdjąć osłonę z obudowy instalacyjnej używając zwykłego śrubokręta, a także zdjąć osłonę urządzenia EAP. Kolejnym etapem będzie podłączenie kabla Ethernet do portu Uplink, który jest portem PoE. Następnie wystarczy przymocować punkt dostępowy do ściany przy pomocy gwoździ dołączonych do produktu. Na sam koniec należy zamontować osłonę z powrotem na urządzeniu.

 

Świetna konstrukcja

 

Użytkownicy bardzo cenią także bardzo dobrą konstrukcję produktu. Urządzenie charakteryzuje się bowiem minimalistycznym wyglądem. Nie powinno być tym samym praktycznie żadnych problemów z wkomponowaniem go w wybrane przez siebie pomieszczenie. Niezwykłej lekkości omawianemu produktowi daje także obudowa posiadająca grubość tylko 11 mm.

 

Zaletą produktu będzie także bezproblemowe rozmieszczenie. Należy zaznaczyć, że obsługa PoE w standardzie 802.3af eliminuje całkowicie dodatkowe okablowanie. W celu skorzystania z produktu wystarczy dokonać podłączenia istniejących już przewodów Ethernet.

 

Możliwość centralnego zarządzania

 

Podejmując decyzję o zaopatrzeniu się w omawiane urządzenie można będzie zarządzać z niezwykłą łatwością bardzo dużą liczbą urządzeń z serii Omada EAP z jednego miejsca. Warto również zaznaczyć, że oprogramowanie Omada Controller charakteryzuje się bardzo intuicyjnym interfejsem, w ten prosty sposób jego obsługa nie będzie wymagała praktycznie żadnych dodatkowych szkoleń. Bardzo duża liczba użytkowników jest zdania, że zarządzenie siecią bezprzewodową jeszcze nigdy nie było tak proste. Nie można również zapomnieć, że zabezpieczenia klasy biznesowej będą strzegły sieć WiFi przed atakami.