EAP225 – bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie

EAP225 jest doskonałym bezprzewodowym punktem dostępowym, z opcją montażu na suficie. Produkt doskonale zda egzamin w środowisku biznesowym np. biurze, hotelu czy szkole.

 

Jakie są największe atuty produktu?

 

Urządzenie charakteryzuje się przede wszystkim najszybszą wydajnością Wi-Fi, przede wszystkim dzięki korzystaniu z najnowszej technologii MU-MIMO. Ponadto do atutów produktu należy zaliczyć fakt, że połączenie Wi-Fi w standardzie 802.11ac pozwala na uzyskanie prędkości dochodzącej do 1350Mb/s nawet wielu urządzeniom jednocześnie.

 

Kolejną zaletą jest oczywiście możliwość centralnego zarządzania. Warto bowiem wiedzieć, że oprogramowanie TP-Link Omada Software Controller umożliwia zarówno monitorować, jak i zarządzać nawet setkami różnych urządzeń z serii Omada EAP od TP-Link w bardzo dużej liczbie lokalizacji. Zaletą będzie także niezwykle łatwa obsługa czy opcja kontrolowania. Ponadto użytkownik będzie miał możliwość dostosowania, a także wizualizacji praktycznie całej sieci z dowolnie wybranego przez siebie komputera.

 

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na omawiany produkt?

 

Użytkownik ma możliwość zarządzania z chmury praktycznie z dowolnego miejsca, a także o dowolnie wybranej porze. Trzeba pamiętać, że omawiane narzędzie zostało stworzone przede wszystkim z myślą o punktach dostępowych Omada EAP. Ogromnym ułatwieniem w monitorowaniu, a także zarządzaniu w czasie rzeczywistym są oprogramowanie Omada Controller czy kontroler sprzętowy Omada OC200. Nie można oczywiście zapomnieć o usłudze cloud, dzięki której można uzyskać bardzo bezpieczny dostęp do platformy zarządzania.

 

Użytkownicy wśród atutów urządzenia bardzo często wymieniają opcję identyfikowania gości za pomocą Facebooka czy SMS. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest uwierzytelnianie klientów sieci bezprzewodowej za pomocą strony powitalnej. Koniecznie trzeba również wspomnieć o bardzo nowoczesnym designie czy łatwości w montażu. W ten sposób praktycznie każdy będzie w stanie dopasować urządzenie do wybranego przez siebie wnętrza. Warto także zaznaczyć, że EAP225 obsługuje nie tylko PoE 802.3af/at, ale również pasywne PoE.