Futura – nowoczesne i legalne rozwiązanie dla polskiego rynku automatów do gier.

Yumicra, zespół międzynarodowych profesjonalistów tworzących efektywne rozwiązania dla globalnego przemysłu rozrywkowego, stworzyła jedyne remedium na niekorzystną sytuację polskiego rynku maszyn slotowych. Futura, legalny automat do gier, to precedens w skali światowej – działając w oparciu o algorytm deterministyczny, ujęty w proste równanie matematyczne, koresponduje z wymogami prawnymi na terenie wielu krajów, w tym Polski.

Nowelizacja ustawy o grach hazardowych miała tragiczny w skutkach wpływ na los wszystkich polskich operatorów, którzy, chcąc uniknąć szeregu prawnych konsekwencji, musieli zrezygnować z kontynuowania swojej działalności. Futura może odmienić ich sytuację ze względu na unikatową technologię wykorzystaną przy jej produkcji. Eksperci z Yumicra Games zastosowali autorskie rozwiązanie zaprojektowane z myślą o zmianach w polskim prawie – zaimplementowali do nowopowstałego urządzenia napisany od podstaw algorytm, który nie zawiera w sobie elementu losowości.

Korzystając z Futury odtwarzamy już zakończoną, a następnie zapętloną rozgrywkę. Każda gra jest tak naprawdę skończonym ciągiem matematycznym, powtarzającym się w nieskończoność. W dowolnym momencie (przed, w trakcie i po odstąpieniu od rywalizacji) możemy skorzystać z wzoru znajdującego się w panelu informacyjnym i dokonując prostego obliczenia, ocenić swoje szanse poprzez sprawdzenie na jakim etapie ciągu aktualnie się znajdujemy. Wiemy od której planszy rozpoczęliśmy rozgrywkę, jakie kombinacje ominęliśmy i jakie są jeszcze przed nami. Znając dokładny przebieg wypadków, zarówno przeszłych, jak i przyszłych, mamy gwarancję uczciwej i realnej walki o najwyższe wygrane.

Ponadto urządzenie zostało wyposażone w popularnego wśród graczy progresywnego Jackpota. Tocząca się gra nie zawiera elementu losowości, więc, co warte szczególnego podkreślenia, wygrane tego typu są również wynikiem zapętlonej historycznie rozgrywki. Moment wyświetlenia planszy zapewniającej wygranie skumulowanych uprzednio stawek, wynika tylko i wyłącznie z omawianego wyżej algorytmu deterministycznego. Na żadnym etapie gry nie jesteśmy zdani na przypadek, a zwycięstwo jest zależne od naszej wiedzy, umiejętności i intelektu.

Yumicra stworzyła uniwersalny produkt dostępny w dwóch wariantach – wolnostojącego automatu do gier, a także kompletnego zestawu instalacyjnego. Futura jest wyjątkowa również pod względem dostosowania do potrzeb światowych rynków hazardowych. Zawiera w swoim oprogramowaniu m.in. kilkanaście języków i walut. Istnieje możliwość zaadaptowania wspomnianego produktu do każdego rodzaju obudowy lub pełnowartościowego automatu, co dla polskich operatorów posiadających wiele nieaktywnych bądź pustych maszyn jest wartością dodaną.

Innowacyjny model licencjonowania oparty o własny protokół komunikacji, wraz z autorskim systemem operacyjnym, tworzą szczelną i skuteczną barierę ochronną Futury. Eksperci z zespołu Yumicra zadbali o najdrobniejsze detale – wykorzystując wojskowe szyfrowanie utworzyli wielopoziomową blokadę przed włamaniem do struktury urządzenia. Ze względu na brak elementu losowości w algorytmie napędzającym rozgrywkę, Futura nie zacznie wydawać gotówki w nieprzewidzianym momencie. Co równie istotne, produkt ten w standardzie przyjmuje pieniądze i posiada rozbudowany panel administracyjny, w którym właściciel ma podgląd kompletnych statystyk, począwszy od wpłacanej i wypłacanej gotówki z pojedynczej maszyny, po dokładne godziny aktywności wszystkich należących do niego automatów.

Na chwilę obecną Futura jest jedynym legalnym urządzeniem stworzonym z myślą o rynku automatów do gier. W świetle m.in. polskiego prawa nie jest ona produktem hazardowym ze względu na brak rozpatrywanego już elementu losowości w oprogramowaniu. Potwierdzeniem legalności Futury są liczne przeprowadzane badania i sporządzone opinie prawne, a także dwie profesjonalne i szczegółowe ekspertyzy zrealizowane przez niezależnych specjalistów z wyższych uczelni, w tym przedstawiciela Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Futura wprowadza rynek automatów do gier na zupełnie inny poziom – nowoczesny, przejrzysty i przede wszystkim legalny. Można śmiało stwierdzić, że rozwiązanie zaproponowane przez markę Yumicra jest przełomowym produktem i z pewnością przez długie lata będzie wyznaczać trendy w całym przemyśle rozrywkowym.

Source:newseria