„Gra o tron” w kinie Helios w Łodzi!

Ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała wyjątkową niespodziankę dla fanów amerykańskiego serialu „Gra o Tron”. 28 sierpnia, od godziny 20:00, łodzianie będą mieli okazję zobaczyć ostatni odcinek 7. sezonu głośnej produkcji na bezpłatnym pokazie filmowym w Sukcesji.

„Gra o Tron” określana jest jako serial kultowy. 4. odcinek 7. sezonu zatytułowany „The Spoils of War” obejrzało w Stanach Zjednoczonych ponad 10,2 mln widzów, bijąc tym samym rekordy popularności. Wiernymi fanami produkcji są największe światowe gwiazdy. 44. prezydent USA, Barack Obama, oglądał najnowsze odcinki jeszcze przed premierą.

Serialowy majstersztyk powstał na podstawie sagi G.R.R. Martina – „Pieśń lodu i ognia” i określany jest jako fenomenalne zjawisko popkulturowe. Produkcja HBO to opowieść pełna brutalnych scen, nieoczekiwanych zwrotów akcji i mrocznej atmosfery. Obłuda przynosi zdradę, a podbój zamienia się w triumf. Znakomita, skomplikowana i wielowątkowa historia osadzona jest w świecie, w którym zima lub lato mogą trwać dziesięciolecia. Pełni sprzeczności bohaterowie budują napięcie i zaskakują w każdym odcinku.

Aby wziąć udział w specjalnym pokazie ostatniego odcinka „Gry o Tron”, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej: www.helios.pl/got. Samo dokonanie rejestracji nie daje jednak gwarancji otrzymania miejsca na sali. Bilety będzie można odbierać od 26 sierpnia, od godziny 10:00 w kasach kinowych. Istotna będzie kolejność fizycznego odbioru wejściówek.

Source:newseria

Comments are closed.