Jesienna oferta od Proxin Investment

Ostatnie miesiące to czas intensywnych prac na placach budów przy ulicy Meissnera. Proxin Investment jednocześnie prowadzi prace przy IV oraz V etapie inwestycji. W ramach dostępnej obecnie oferty w sprzedaży, znajdują się lokale o powierzchni od 27 do 103 mkw., w najpopularniejszych układach 2-, 3- oraz 4- pokojowych – W tak dużym zróżnicowaniu, z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Nowe Ogrody. – Dodatkowo z myślą o klientach inwestycyjnych nasi architekci zaprojektowali szeroki wybór kawalerek – dodaje Marlena Zapalska. Łącznie osiedle wzbogaci się o 234 mieszkań, boksy rowerowe, komórki lokatorskie oraz dwie podziemne hale garażowe. Zgodnie z zaplanowanym harmonogramem deweloper odda IV budynek w ręce mieszkańców już na początku przyszłego roku, natomiast V budynek IV kwartale 2020 roku.

Deweloper zadbał o każdy szczegół osiedla. Wybudował dwa, świetnie wyposażone place zabaw, chodniki oraz drogi wewnętrzne. Nie zabrakło też oświetlenia, śmietników, ławek oraz stojaków na rowery. Osiedle posiada również ochronę i bogate zaplecze usługowo – handlowe, we wrześniu na osiedlu uruchomiono pilotażową linię autobusową 121, która łączy inwestycję z pętlą Ogrody. Dzięki temu dojazd do centrum Poznania stał się jeszcze przyjemniejszy.

Nowy miesiąc to również nowa oferta dla klientów – Podczas Targów Mieszkań i Domów, które odbędą się 21 oraz 22 września w Poznaniu, osoby, które zarezerwują wybrane mieszkanie na Nowych Ogrodach przygotowaliśmy 50% rabat na wybrane miejsce postojowe – zaznacza Marlena Zaplska. – Cieszy również fakt, że w targowy weekend będziemy mogli zaprezentować poznaniakom nową inwestycję w Darłówku nad morzem. O szczegóły oferty warto zapytać naszych specjalistów z biura sprzedaży – dodaje Marlena Zapalska.

Source:newseria