Kino letnie w Wola Parku

Jak miło spędzić sierpniowe wieczory? Można przyjść do Wola Parku i obejrzeć ciekawe filmy w kinie „pod chmurką”. W pierwszą sobotę sierpnia na ekranie w Parku Ulricha wyświetlona zostanie produkcja „Wielki Szu”.

W wakacyjne wieczory mieszkańcy Woli oraz wszyscy zainteresowani mają okazję uczestniczyć w filmowych atrakcjach. W lipcu, w ramach Kina Letniego, projekcje odbywały się w Parku Moczydło. Uczestnicy obejrzeli już filmy m.in. : „Halo Szpicbródka”, „Vabank” czy „Brunet wieczorową porą”. Teraz w pierwszą i ostatnią sobotę sierpnia, ekran przeniesiony zostanie do Wola Parku. 5 sierpnia o godzinie 21:30 odwiedzający Park Ulricha zobaczą polski dramat sensacyjny w reżyserii Sylwestra Chęcińskiego – „Wielki Szu”.

Wola Park z przyjemnością bierze udział w wydarzeniach odbywających się w okolicy. Po raz kolejny włączamy się w organizację Kina Letniego na Woli i proponujemy mieszkańcom dzielnicy możliwość oglądanie ciekawych polskich produkcji na powietrzu, wśród zieleni w naszym Parku Ulricha – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, menedżer marketingu Wola Parku.

Kino letnie w Wola Parku organizowane jest po raz trzeci w ramach współpracy z Wolskim Centrum Kultury.

Source:newseria

Comments are closed.