Klip promujący zbiórkę na protezę dla perkusisty bez nogi!

DollZ powraca z nowym singlem Jak Ćmy”. Za produkcję muzyki odpowiedzialny jest Michał Kush, znany m. in. ze stałej współpracy z Darią Zawiałow. Singiel promuje wyjątkowy klip z gościnnym udziałem znakomitego perkusisty Vlodiego Tafli, który na skutek ciężkiej choroby w dzieciństwie stracił nogę, jednak nie stracił chęci do rozwoju i pasji, pomagającej mu odnaleźć się w nowej, a zarazem ciężkiej i nieznanej mu sytuacji.

Historia Vlodiego zainspirowała zespół do stworzenia projektu, który wesprze osoby w podobnej sytuacji do podjęcia walki! Wokalistka zespołu cały projekt komentuje: „Każdy jest ćmą! Czy tego chce czy nie… Gonimy za marzeniem, które lśni daleko, migocze, kusi, ale ta gonitwa często jest samobójcza. Mimo to po marzenia zawsze trzeba lecieć, nawet na starganych skrzydłach. Dla mnie droga po marzenia jest celem samym w sobie. Staram się, żeby była ona ciekawa. Chce być jak dziecko, patrzeć, zatrzymać się, dać szansę tej chwili trwać, mieć cel na uwadze, ale nie biec na siłę. Historia ta opakowana jest w klip, który obrazuje historię chłopaka korzystającego z życia ile się da, mimo, że czasami nawet on tę wiarę traci, ale spełnia się grając na perkusji, ponieważ to sprawia, że jest szczęśliwy i zapomina o wszystkim – nikt mu tego uczucia nie odbierze i o tę chwile właśnie wszyscy walczymy! Vlodi wbrew wszystkim rozsądnym głosom pokazał losowi i ludziom wielkie f*ck off… i my też nie wahajmy się tego zrobić”.

Promocji singla towarzyszy zbiórka dla Vlodiego na nową protezę! Więcej informacji w linku poniżej: www.pomagam.pl/w6tpwt

info. prasowe EntertainmentART.pl