Makarun z dwoma nominacjami do Best Restaurant Awards

Dwa lokale sieci Makarun Spaghetti and Salad: w Białymstoku i Rzeszowie otrzymały nominację do tytułu Best Restaurant Awards 2018. O zwycięstwie zdecydują – jak zwykle – klienci. Niektórzy z nich zostaną za to nagrodzeni voucherami na posiłki.

Plebiscyt ogłosił na początku grudnia popularny portal Pyszne.pl. Od pięciu lat, co roku wybiera do konkursu najlepsze restauracje działające w serwisie. Bierze pod uwagę takie kryteria jak ogólna liczba zamówień w roku oraz opinie klientów. Nominowani walczą o kilka tytułów: Lokalny Zwycięzca, Zwycięzca w Kategorii i Zwycięzca Polski.

– Gorąco zachęcamy naszych stałych bywalców i nowych klientów, by oddali swój głos na Makaruna w Białymstoku lub Rzeszowie. Wystarczy, że do 6 stycznia wystawią dobrą opinię o zamówionym na portalu Pyszne.pl makarunie. Pod uwagę brana będzie nie tylko ilość opinii, ale również liczba przyznanych gwiazdek – wyjaśnia zasady Agnieszka Pypa, specjalistka do spraw franczyzy w sieci. 

W tym roku w plebiscycie weźmie udział 615 restauracji z 39 miast. Białostocki Makarun na podstawie ponad 500 opinii dostał od klientów „piątkę” czyli najwyższą notę. Wśród zamieszczonych komentarzy są takie laurki, jak ta wystawiona przez Izabelę. „Każde zamówienie – zawsze na czas, zawsze ciepłe, zawsze smaczne” – napisała w swojej opinii. Takie oceny  motywują sieć i właścicieli lokalu do tego, by cały czas podnosić poprzeczkę i dbać o jakość.

– Staramy się bardzo, a ta nominacja to dla nas wielkie wyróżnienie – mówi Jarosław Stefański, właściciel restauracji w Białymstoku. – I mam nadzieję będziemy świętować wygraną. Makarun z Rzeszowa ma blisko 1700 opinii, cztery gwiazdki i ambicje na więcej.

Zwycięzcy konkursu poza zaszczytnym tytułem otrzymają także nagrody w postaci materiałów promocyjnych, a zdobywca pierwszego miejsca – ekologiczny skuter elektryczny do realizacji dostaw.

Nagrodzeni też zostaną sami recenzenci. Ci, którzy napiszą ciekawą opinię mają szansę wygrać kupon na rok darmowego jedzenia o wartości 7,5 tysiąca złotych, albo jeden z 23 voucherów o wartości od 100 do 1000 złotych.

Sieć Makarun Spaghetti and Salad nie po raz pierwszy została w tym roku dostrzeżona i doceniona  jako marka wyróżniająca się na rynku gastronomicznym. Była też finalistką w dwóch kategoriach (najlepszy koncept streetfoodowy i najlepszy fast food) w konkursie  Food Business Awards, który cyklicznie przeprowadza portal Horecanet.pl.

Zwycięzców plebiscytu Pyszne.pl poznamy już w styczniu.– Liczy się każda opinia, a my liczymy na Państwa – dodaje Agnieszka Pypa.