MaSza – czyżby życiowa decyzja?

Redakcja: Ola Paszkiewicz – Piękna, młoda, uzdolniona. Skąd wziął się pomysł na zespół MaSza?

MaSza: POMYSŁ NA ZESPÓŁ MASZA ZRODZIŁ SIĘ W MOMENCIE, KIEDY POSTANOWIłAM ZROBIĆ COŚ INNEGO… NIE TYLKO TANIEC, ALE RÓWNIEŻ I WOKAL, STĄD WŁAŚNIE ZAŁOŻYŁAM ZESPÓŁ MASZA W ROKU 2014.


Redakcja: Od dziecka obcowałaś z muzyką. Warto także wspomnieć, że przez niemal 16 lat występowałaś na scenie, jako tancerka na terenie całego kraju. Skąd takie zamiłowanie do tańca?

MaSza: PRZYSZŁO ONO NIESPODZIEWANIE, PONIEWAŻ TO WŁAŚNIE MOI RODZICE ZAUWAŻYLI, ŻE OD NAJMŁODSZYCH LAT WYKAZYWAŁAM ZAINTERESOWANIE MUZYKĄ I TAŃCEM I POSTANOWILI ZAPISAĆ MNIE DO PROFESJONALNEJ SZKOŁY TAŃCA W BYDGOSZCZY U PANI GRAŻYNY POTOCKIEJ .


Redakcja: Bayer Full, Mejk, Classic i wiele innych bandów. Co Cię z nimi łączyło?

MaSza: Z TYMI ZESPOŁAMI ŁĄCZYŁ MNIE PRZEDE WSZYSTKIM TANIEC I DLATEGO W TYCH ZESPOŁACH BYŁAM CHOREOGRAFEM I TANCERKĄ WŁAŚNIE Z NIMI WYSTĘPOWAŁAM NA PRESTIŻOWYCH FESTIWALACH MUZYKI TANECZNEJ I DANCE M.IN. W KOBYLNICY CZY OSTRODZIE.

Redakcja: Dużo koncertujesz?

MaSza: PONIEWAŻ JESTEM MŁODYM ZESPOŁEM, TO RÓŻNIE Z KONCERTAMI BYWA… GRAM DUŻO KONCERTÓW CHARYTATYWNYCH DLA DZIECI POTRZEBUJĄCYCH WSPARCIA ORAZ KONCERTY KLUBOWE I PLENEROWE .

Redakcja: Co jest dla Ciebie ważne w życiu?

MaSza: WAŻNE W ŻYCIU JEST ZDROWIE, RODZINA, PRZYJACIELE ORAZ MUZYKA I TANIEC.

Redakcja: Jaka jest wokalistka zespołu Ola Paszkiewicz?

MaSza: JAKA JEST WOKALISTKA OLA PASZKIEWICZ TO NAJLEPIEJ ODPOWIEDZIELIBY MOI TANCERZE, CZYLI ZBYSZEK ZASADA I BARTEK PARUSZEWSKI ORAZ MANAGER SEBASTIAN PRZYBYLSKI.

Redakcja: Jaka jest Ola Paszkiewicz prywatnie?

MaSza: JEŚLI CHODZI O PRYWATNOŚĆ, TO JESTEM NORMALNA, ZADBANA, ENERGICZNA, LUBIĄCA ZMIANY WYGLĄDU A PRZEDE WSZYSTKIM NIE JESTEM ZAROZUMIAŁĄ OSOBĄ I NIE GWIAZDORZĘ.

Redakcja: Co  cenisz w sobie najbardziej?

MaSza: PUNKTUALNOŚĆ,  SZEROŚĆ,  PRAWDOMÓWNOŚĆ ORAZ BARDZO WAŻNA JEST DLA MNIE WIARA W BOGA.

Redakcja: Dlaczego nie jesteś policjantką? Powiesz coś na ten temat?

MaSza: JUŻ W WIELU WYWIADACH PRASOWYCH MEDIALNYCH WYPOWIADAŁAM SIĘ NA TEN TEMAT, ALE PRZYPOMNĘ, ŻE PRZYCZYNĄ MOJEJ REZYGNACJI Z POLICJI BYŁA PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY Z ZESPOŁEM BAYER FULL, KTÓREJ ODDAŁAM SIĘ CAŁKOWICIE .

Redakcja: Kiedy i gdzie można będzie Ciebie zobaczyć i usłyszeć?

MaSza: W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAPLANOWANE MAMY KONCERTY PLENEROWE NA POMORZU W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM,  PODKARPACKIM A O DOKŁADNYCH TERMINACH INFORMUJEMY NA FUN PAGE MASZA.

Redakcja: Dziękuję za wywiad.

MaSza: JA RÓWNIEŻ Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ ZA WYWIAD. POZDRAWIAM ZA POŚREDNICTWEM STRONY MUZYCZNA STREFA WSZYSTKICH FANÓW JAK RÓWNIEŻ I HEJTERÓW.  DO ZOBACZENIA NA KONCERTACH BUZIAKI.