Mistrzowski SUV dla Mistrzyni. Kamila Lićwinko ze wsparciem dealera Audi

Kamila Lićwinko to bez wątpienia jedna najjaśniejszych gwiazd nie tylko podlaskiej ale i polskiej lekkoatletyki. Teraz kariera sportsmenki nabierze dodatkowego rozpędu – i to dosłownie – bowiem mistrzyni poruszać się będzie nowym, „mistrzowskim” SUVem Audi Q5. To efekt współpracy z dealerem tej marki, białostockim salonem Sieńko i Syn.

 

O sukcesach Kamili Lićwinko można by pisać długo. Ta pochodząca z Bielska Podlaskiego, specjalizująca się w skoku wzwyż lekkoatletka, ma na swoim koncie m.in. tytuł halowej mistrzyni świata czy brązowy medal tegorocznych mistrzostw atletycznych, a podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016 znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych w tej dyscyplinie sportowców globu. Do tego dochodzi szereg innych trofeów zdobywanych zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

– Co oczywiste, każde z tych zwycięstw poprzedzone było ciężką pracą i długimi przygotowaniami. Jestem przy tym zdania, że chcąc być najlepszym trzeba działać z najlepszymi. Stąd moja decyzja o nawiązaniu współpracy z salonem Sieńko i Syn – mówi Kamila Lićwinko.

 

W ramach zawartego porozumienia sportsmenkę będzie można oglądać na drodze za kierownicą nowoczesnego, „mistrzowskiego” SUVa Audi Q5.

 

Pojazd ten na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim wieloma ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Oprócz napędu oraz silników gwarantujących ponadprzeciętne osiągi jego producenci zadbali m.in. o bezpieczeństwo oraz przestronne i funkcjonalne wnętrze.

 

– Cieszymy się niezmiernie, że teraz z tych udogodnień korzystać będzie mistrzyni skoku wzwyż. Nasza współpraca jest jednak nieprzypadkowa – od lat staramy się wspierać wybitne osoby z województwa podlaskiego w ich dążeniach do kolejnych sukcesów. Kamila Lićwinko to chluba tego regionu, której kibicujemy od dawna, mamy więc nadzieję, że nasza pomoc ułatwi jej zdobywanie kolejnych, sportowych szczytów – mówi Paweł Zubrycki, przedstawiciel Sieńko i Syn, autoryzowanego dealera Volkswagena i Audi.