Oferta Zimowa – słodkości od marki Wawel

Na nadchodzące święta marka Wawel przygotowała wyjątkową Ofertę Zimową, którą można już odkrywać na sklepowych półkach. W portfolio producenta znajdziemy liczne nowości, znane i cenione produkty w świątecznych opakowaniach oraz limitowane edycje słodkości. Wszystkie powstają zgodnie z ideą Dobrych Składników, czyli tworzenia słodyczy najwyższej jakości, o krótkim i nieskomplikowanym składzie, przy zachowaniu 100% smaku.

W tegorocznej Ofercie Zimowej, Wawel poszerza gamę swoich produktów, prezentując szeroki wybór dobrze znanych i uwielbianych przez konsumentów słodyczy w świątecznych edycjach, obok których zadebiutują także wyjątkowe sezonowe nowości. Fani czekoladek Malaga, Kasztanki, Tiki Taki mogą kupić swoje ulubione produkty w formie eleganckich bombonierek, zaś M!chałki z Wawelu dostępne są w złotych torebkach. Na sklepowych półkach królować będzie też elegancka linia Collection. Znajdziemy tu m.in. duże czekolady Czarny las i Piernikowa ze śliwką oraz nową czekoladę Cappuccino ze szczyptą cynamonu.

Dla miłośników czekoladek nadziewanych, Wawel także przygotował coś pysznego. Wśród sezonowych wariantów czekoladek: KawowejWiśniowej i Gorzkiej pomarańczy pojawi nowość: Figa z Pomarańczą.

Z myślą o najmłodszych marka Wawel przygotowała cieszące się niesłabnącą popularnością owocowe i soczyste Żelki jak SMOK i Mieszankę Krakowską w kolorowych puszkach z radosną zimową grafiką oraz klasyczne Krówki Mleczne w specjalnym, ozdobnym opakowaniu w kształcie cukierka. W „cukierkowym” opakowaniu po raz pierwszy pojawią się także Żelki jak SMOK w czekoladzie z sokami.

Z roku na rok rośnie grono fanów gorzkich czekolad. Ofertę sprawdzonych smaków w tym sezonie wzbogaci nowa limitowana kolekcja prawdziwie aromatycznych gorzkich czekolad „Ziarna Świata”, stworzonych z zaledwie trzech składników, w oparciu o ziarno kakaowe z regionalnych plantacji w Kamerunie, Ghanie i Wenezueli. Nowe czekolady dostępne są w eleganckich kartonikowych opakowaniach. Na stałe do oferty trafia drugi wariant wyjątkowych okrągłych pianek w czekoladzie, czyli Królewskie Mleczko Śmietankowe. To propozycja, która zaskakuje lekkością i wyrazistym aromatem. Okrągły kształt i płaska forma pianek pozwala w pełni delektować się subtelnym smakiem produktu.

Produkty z Oferty Zimowej Wawel, podobnie jak inne słodkości z portfolio marki to gwarancja najlepszej jakości i czystego składu. Nie znajdziemy w nich emulgatora E476, sztucznych barwników i aromatów. To propozycje idealne na prezent i wspólne przeżywanie świąt razem z bliskimi.

Source:Newseria