Plantronics i Kontel oferują bezpłatne testy słuchawki Voyager 3200

Do końca listopada klienci biznesowi, którzy poszukują urządzeń dla mobilnych profesjonalistów, mają możliwość bezpłatnego wypróbowania słuchawek Plantronics Voyager 3200 UC.

 

Plantronics, pionier w dziedzinie produktów audio i lider na rynku technologii komunikacyjnej oraz firma KONTEL, wyłączny dystrybutor rozwiązań B2B Plantronics w Polsce, uruchamiają kampanię testową nowej słuchawki Voyager 3200 UC. Powstała ona z myślą o profesjonalistach żyjących w ciągłym ruchu, którzy muszą być dostępni w każdym miejscu, o każdej porze. Firma Plantronics od wielu lat poszukuje coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań w zakresie komunikacji głosowej, aby zwiększać jej efektywność i wspierać rozwój mobilnej współpracy.

Do 30 listopada bieżącego roku klienci biznesowi, którzy poszukują urządzeń dostosowanych do potrzeb mobilnych profesjonalistów, mogą zgłaszać chęć udziału w programie za pośrednictwem specjalnego formularza. Jedna firma może otrzymać maksymalnie dwa egzemplarze słuchawek Voyager 3200 UC na siedmiodniowy bezpłatny okres próbny. Szczegóły akcji oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na: http://plantronics.kontel.pl/mobile-collaboration.html.

Voyager 3200 UC to słuchawka o eleganckim i dyskretnym designie, z trzema mikrofonami wykorzystującymi technologię redukcji szumów otoczenia, umożliwiająca prowadzenie rozmów w każdym miejscu, o dowolnej porze. Słuchawkę można zakładać i zdejmować w łatwy sposób, przez co dotrzymuje kroku nawet w najbardziej pracowite dni, a zaawansowane funkcje zarządzania dźwiękiem pomagają przejąć pełną kontrolę nad prowadzoną rozmową.

O Plantronics

Plantronics od 50 lat jest pionierem innowacyjnej komunikacji głosowej dedykowanej klientom biznesowym i indywidualnym. Wyznacza nowe trendy w dziedzinie technologii audio, tworząc innowacyjne produkty, które ułatwiają komunikację międzyludzką. Od komunikacji zunifikowanej, przez zestawy Bluetooth, aż po słuchawki gamingowe, Plantronics zapewnia bezkompromisową jakość, znakomite doświadczenia i wysokiej jakości usługi. . Rozwiązania Plantronics są wykorzystywane przez każdą firmę z rankingu 100 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune, a także przez operatorów centrów alarmowych, kontrolerów ruchu lotniczego oraz konsumentów z całego świata. Więcej informacji na stronie: www.plantronics.com

 

O KONTEL

Firma KONTEL jest jednym z największych rodzimych dystrybutorów rozwiązań IT oraz sprzętu audio i wideo, w tym profesjonalnych urządzeń konferencyjnych. Aktualnie portfolio dystrybutora tworzy prawie 30 renomowanych marek, między innymi Plantronics, ClearOne, Konftel, Polycom, Yealink, czy Ascom. W ofercie znalazły się także systemy fax-serwerowe, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth do różnorodnych zastosowań oraz akcesoria dla graczy. Firma KONTEL to także laureat prestiżowych wyróżnień w branży IT, między innymi Emerging Markets Distributor of the Year 2015, przyznanego przez firmę Plantronics. Więcej na www.kontel.pl