STR8 rozpoczyna współpracę z drużyną Dziki Warszawa

Marka STR8 należąca do greckiego koncernu Sarantis rozpoczęła właśnie współpracę z debiutującym w rozgrywkach Suzuki 1 Liga klubem Dziki Warszawa. Umowa została podpisana na cały sezon 2020/2021.

Współpraca obejmuje działania eventowe i digitalowe. W ramach działań eventowych, marka STR8 stała się patronem pokazu wsadów, który odbył się w sobotę, 26 września podczas inauguracji sezonu Suzuki 1 Liga w stołecznej Hali Koło. Gwiazdą pokazu był wicemistrz świata, Piotr „Grabo” Grabowski.

– STR8 to znana i ceniona na rynku marka, której twarzą jest najlepszy koszykarz NBA tego sezonu – Giannis Antetokounmpo. Jej motto – „Go for Great” – idealnie pasuje do naszej walecznej drużyny, która w tym roku, debiutując w Suzuki 1 Liga, ma zamiar grać o najwyższe cele – mówi Michał Szolc, prezes drużyny Dziki Warszawa.

Działania digitalowe obejmują patronat marki STR8 nad wyborami najlepszego zawodnika Dzików Warszawa podczas wszystkich trzydziestu spotkań rozpoczętego właśnie sezonu. Aktywności zostaną przeprowadzone w mediach społecznościowych klubu.

(fot. Maciej Biały)

Source:Newseria