Świąteczni pomocnicy od Jana Niezbędnego

Przygotowania do świąt czas zacząć! Aby porządki i kuchenne szaleństwa przebiegały bezstresowo, warto zasięgnąć rady eksperta. Jan Niezbędny jak zwykle wyciąga pomocną dłoń i biegnie z listą pomocnych produktów, które z pewnością będą dla Ciebie dużym wsparciem w nadchodzącym okresie.

 

  1. Bez dobrej ścierki ani rusz

Do kuchni, do łazienki, do mebli, do luster albo uniwersalne – błyskawicznie usuwają kurz i brud, pozostawiając wszędzie świeży, świąteczny zapach. Mowa oczywiście o ściereczkach nasączanych, hicie Jana Niezbędnego, który doceniło już wiele pań, i panów, domu.

Jeżeli jednak nie należysz do grona wielbicieli ściereczek nasączanych, sięgnij po ściereczki z mikrofibry, które dzięki specjalnej strukturze są niezwykle chłonne, nie wymagają stosowania detergentów i usuwają najbardziej uciążliwe plamy.

 

  1. Uwaga na manicure!

Na pewno nie chciałabyś uszkodzić swoich starannie pomalowanych paznokci tuż przed świętami. Aby zadbać o Twoje dłonie, Jan Niezbędny przygotował klasyczne, wytrzymałe, czerwone rękawiczki z długim mankietem, które chronią ubrania przed zamoczeniem, a także czarne rękawice nitrylowe, dzięki którym poczujesz się jak uczestnik popularnego kulinarnego show. Te ostatnie mają podwyższoną odporność na rozdarcia, przekłucia i środki chemiczne, a zarazem są cienkie jak druga skóra, co niezwykle podniesie komfort przyrządzania świątecznych smakołyków.

 

  1. Specjalnie na Gwiazdkę

Święta nie mogą się obejść bez pysznych ciast i aromatycznych pasztetów. Pamiętaj, że foremek do pieczenia od Jana nie trzeba smarować tłuszczem, a jeśli chcesz przygotować wypieki wcześniej, możesz je zamrozić, a tuż przed Wigilią bezpośrednio z zamrażarki włożyć do piekarnika.

Ale to nie wszystko. Aby niczego nam nie zabrakło, specjalnie na święta Jan Niezbędny powiększył swoje bestsellerowe produkty: papier oraz rękaw do pieczenia. Korzystaj z wersji limitowanej swoich ulubionych artykułów i ciesz się świątecznymi aromatami!

 

  1. Święta, święta i po świętach

Zazwyczaj pozostałości po świątecznym stole mogłyby wystarczyć na kolejną Wigilię. Nie wyrzucaj! Już zawczasu zaopatrz się w pomocne produkty, takie jak pojemniki i folie do żywności. Mrozić można też w foremkach do pieczenia od Jana, które zostały wyposażone w wygodne pokrywki. Folia do żywności EASY idealnie nadaje się do mrożenia produktów o nieregularnych kształtach, takich jak wędliny. Jej dodatkową zaletą jest to, że łatwo odrywa się palcami – wystarczy chwycić w dowolnym miejscu i lekko pociągnąć. Z kolei w pojemnikach silikonowych z łatwością zamrozisz bigos czy pierogi. Na Sylwestra będą jak znalazł!