Sylwesterowe i karnawałowe szaleństwo z Koku Sushi w Łodzi

Były święta i były pierogi, smażony karp, pieczone karkówki i schaby, ciasta przekładane kremem i makiem, a przed nami jeszcze Sylwester… Może tym razem zrezygnować z tradycyjnego, nieco ciężkiego, polskiego menu i postawić na lżejszą kuchnię orientalną? Koku Sushi w Łodzi przygotowało specjalną sylwestrową ofertę.

Wybierając  japońskie sushi każda impreza – zarówno luźna domówka jak i elegancki bal – stanie się jedyną i na pewno niepowtarzalną.

Lokal Koku Sushi w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej choć działa od kilku miesięcy to już zbiera pochlebne recenzje i ma swoich stałych klientów. Dopisali oni podczas grudniowej nocy sushi, kiedy to mieli okazję spróbować sztandarowych dań z menu (na styczeń zaplanowano kolejną taką imprezę). Zarówno ci, którym kuchnia orientalna obca nie była, jak i ci, którzy pierwszy raz się nią delektowali, na pewno będą do niej wracać i wielu z nich to właśnie menu Koku Sushi wybierze na sylwestrową imprezę.

W ofercie jest wiele różnorodnych kompozycji i zestawów, które zadowolą najbardziej wymagające podniebienia. Z myślą o sylwestrowych i karnawałowych szaleństwach sieć przygotowała wyjątkową ofertę – trzy zestawy sylwestrowo-karnawałowe.

– Zestawy są tak skomponowane, by każdy znalazł w nich coś dla siebie. Przyjęcie z naszą kuchnią orientalną to oszczędność czasu, gwarancja przystępnej ceny i co najważniejsze niepowtarzalne smaki – zachęca właściciel Koku Sushi w Łodzi.

Łódzki lokal sieci Koku Sushi został zlokalizowany w sercu fabrykanckiej stolicy Polski, przy Piotrkowskiej 123, najważniejszym handlowym pasażu, do późnych godzin tętniącym życiem. Codziennie przewijają się tam tysiące ludzi. Ci którzy wpadli na lunch, poza sushi mogą też zjeść tradycyjne japońskie zupy oraz pierożki z mięsem kaczki. Te dania również można zamówić na sylwestrową kolację.

Zamówienia na sylwestrowy wieczór można składać do 31 grudnia do godziny 16.00 pod numerem telefonu 505 621 121.