Voyager 6200 UC – nowe biznesowe słuchawki w portfolio Plantronics

Voyager 6200 UC to pierwsze biznesowe słuchawki Bluetooth z pałąkiem na kark i wkładkami dousznymi w portfolio Plantronics. Firma oferuje obecnie największy wybór urządzeń z technologią aktywnej redukcji hałasu na rynku.

 

Plantronics, pionier w dziedzinie produktów audio i lider na rynku technologii komunikacyjnej, przedstawia słuchawki Voyager 6200 UC. To najnowszy produkt z flagowej rodziny Voyager, który rozszerzy portfolio biznesowych słuchawek. Nowoczesny design z pałąkiem na kark, bez wysięgnika mikrofonu oraz z wygodnymi wkładkami dousznymi idzie w parze z zaawansowanymi funkcjami takimi jak wykorzystanie bezprzewodowej technologii Bluetooth, aktywna redukcja hałasu (ANC) i integracja z większością aplikacji UC. Rozszerzając portfolio o Voyager 6200, Plantronics może zaoferować profesjonalnym użytkownikom największy wybór urządzeń Bluetooth z technologią ANC.

Voyager 6200 UC Black Hero

Indywidualny styl również w pracy

„Uwzględnienie indywidualnego stylu pracy staje się coraz ważniejsze, zwłaszcza jeśli chcemy pozyskiwać utalentowanych pracowników należących do grupy milenialsów.” – powiedziała Alaa Saayed, ICT Principal Analyst w firmie Frost & Sullivan – „Dając szeroki wybór słuchawek i pozwalając ludziom wybrać te, które najbardziej im odpowiadają, menadżerowie mogą stworzyć korzystne dla wszystkich rozwiązania, optymalizując UC i poprawiając współpracę w firmie, a swoim otwartym nastawieniem przyciągnąć do organizacji wartościowych pracowników.”

„Często słyszymy, że hałas i rozpraszające czynniki należą do największych bolączek profesjonalistów pracujących w biurach” – powiedział Gavin Sear, Global Product Marketing firmy Plantronics – „Jeśli chcemy przekonać pracowników do korzystania z technologii, która pomoże im lepiej się komunikować i współpracować, powinniśmy odwoływać się do ich indywidualnego stylu pracy, a nawet stylu życia, zarówno w biurze jak i poza nim. Voyager 6200 UC daje tę uniwersalność oraz profesjonalną jakość dźwięku. Słuchawki powstały z myślą o nowej grupie użytkowników, dla których dotychczasowa oferta modeli była zbyt ograniczona.”

Voyager 6200 UC Black Spill

Najważniejsze cechy

Voyager 6200 UC dostarcza unikalną kombinację cech i korzyści, jakiej nie mają żadne inne dostępne na rynku słuchawki douszne z pałąkiem na szyję:

  • Cztery mikrofony wielokierunkowe wyłapują dźwięki z różnych stron i bez wysięgnika zapewniają profesjonalną jakość dźwięku obu rozmówcom dzięki „technologii czystych rozmów” Plantronics.
  • Aktywna i pasywna redukcja szumów otoczenia zapewnia koncentrację w głośnym otoczeniu zarówno w biurze jak i poza nim.
  • Szerokopasmowe audio zapewnia wysoką jakość rozmów przez komputer PC i stereofoniczny dźwięk hi-fi, który pozwala zanurzyć się w ulubionej muzyce.
  • Uniwersalny design pozwala użytkownikom słuchać rozmówcy lub muzyki w wersji stereo lub wyjąć jedną z wkładek dousznych, by być świadomym tego, co dzieje się naokoło. Pałąk na karku wibruje dyskretnie, informując o przychodzącym połączeniu.
  • Certyfikowany dla Skype for Business; kompatybilny z Cisco Jabber, Microsoft Teams i wieloma innymi aplikacjami.
  • Możliwość sparowania z ośmioma urządzeniami i połączenia z dwoma jednocześnie, by w łatwy sposób zarządzać dźwiękiem.
  • Bluetooth 1. klasy zapewnia zasięg bezprzewodowy do 30 metrów.
  • Dynamiczne powiadomienie głosowe pomaga zwiększyć efektywność, informując o wyciszeniu, gdy zaczynasz mówić z wyłączonym mikrofonem.
  • Do 9 godzin rozmów i 16 godzin słuchania muzyki po jednym naładowaniu umożliwia pracę i komunikację przez cały dzień
  • Kompatybilność z Plantronics Manager Pro™, dodatkowym oprogramowaniem, które zapewnia zespołowi IT wgląd w informacje o każdym urządzeniu Plantronics używanym w firmie

 

Voyager 6200 UC i Plantronics Manager Pro

Voyager 6200 UC jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem Plantronics Manager Pro, dzięki któremu działy IT zyskują wgląd w informacje o każdym urządzeniu Plantronics używanym w organizacji oraz dostęp do analizy akustycznej. Pozwala na konfigurowanie ustawień użytkownika, aktualizowanie oprogramowania sprzętowego oraz wykorzystanie narzędzi analitycznych do przewidywania potencjalnych problemów i zapobiegania im. Oprogramowanie Plantronics Manager Pro jest dostępne w ramach abonamentu i sprzedawane niezależnie od produktów z rodziny Voyager.

Ceny i dostępność

 Voyager 6200 UC jest dostępny w kolorach czarnym I piaskowym u autoryzowanych partnerów Plantronics, a sugerowana cena producenta wynosi 279.95.