Wideorejestrator DGM w najniższej cenie na rynku

Po zeszłorocznym sukcesie sprzedażowym wideorejestratora marki DGM, model CR-D3A ponownie jest dostępny w sieci Auchan za 99,99 zł.

– Nie spodziewaliśmy się, że nasze produkty będą cieszyły się takim zainteresowaniem, a jednak w okresie zimowym sprzedały się one w ekspresowym tempie. Teraz będzie można ponownie kupić model CR-D3A – mówi Krystian Zieliński, ‎doradca zarządu DGM odpowiedzialny za dział sprzedaży w Polsce. – Warto zainwestować w to urządzenie, zwane ,,czarną skrzynką” samochodu, gdyż dzięki niemu możemy uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji, które mogą nas spotkać jako uczestników ruchu drogowego.

Kompaktowy kształt wideorejestratora DGM w żaden sposób nie przeszkadza podczas jazdy. Model CR-D3A, dzięki swojej bardzo dobrej optyce, zapisuje obraz w jakości Full HD 1920×1080. Obraz jest doskonały nawet przy bardzo słabym oświetleniu na zewnątrz. Znacznik czasu pozwala dokładnie zarejestrować trasę, przez co później można łatwiej odszukać interesujący nas fragment. Rozdzielczość ekranu wynosi 480×270 (16:9), co pozwala swobodnie przeglądać nagrania oraz obsługiwać menu. Szerokokątny obiektyw rejestruje przestrzeń w promieniu 140 stopni, zaś wbudowany G-sensor automatycznie zachowuje nagranie, np. podczas wypadku. Kamerka rejestruje  również dźwięk, dzięki czemu potem można zweryfikować także zapis audio. Nagranie z kamerki w jakości Full HD jest doskonałym dowodem w przypadku stłuczki lub innej sytuacji rozstrzygającej o naszej niewinności jako kierowcy pojazdu biorącego udział w zdarzeniu drogowym.

Wideorejestrator ma wbudowaną pamięć 1024 MB oraz dodatkowy slot karty micro SD (do pojemności 32 GB). Urządzenie posiada funkcję nagrywania w pętli, kiedy materiał nagrany zapełni całą dostępną pamięć, kolejne pliki nadpisywane są w miejsce już istniejących, zaczynając od naj starszych plików. Dzięki temu użytkownik ma zawsze najświeższe nagrania i nie musi się obawiać o stan wypełnienia pamięci urządzenia.

W pudełku wideorejestratora CR-D3A, oprócz oczywiście kamerki, znajdziemy również specjalną przyssawkę na szybę, kabel mini USB (3,5 m), instrukcję obsługi oraz ładowarkę samochodową. Posiada ona dwa wejścia USB, dzięki czemu można jednocześnie podłączyć urządzenie DGM oraz ładować telefon bądź tablet.

DGM Distribution Sp. z o.o.

Jest częścią Grupy DGM z siedzibą w Hong Kongu, obecnej na światowych rynkach od 1997 roku. Dostarczane przez nich rozwiązania docenione zostały już przez klientów w Polsce, Wielkiej Brytanii, Austrii, Holandii, Hiszpanii i we Włoszech. Firma stale rozszerza sprzedaż marki DGM od Europy przez Stany Zjednoczone do Azji. Rozwijana platforma sieciowa poprawia kompatybilność produktów, aby służyły klientom najlepszymi rozwiązaniami. DGM posiada własne centrum serwisowe w Polsce.